آخرین اخبار

اینجا دیگر خبر تازه ای منتشر نخواهد شد

با توجه به آغاز به کار وب سایت جدید دانشگاه یزد به نشانی yazd.ac.irِ از این پس اخبار جدید دانشگاه در بخش تازه ترین خبرهای این وب سایت منتشر خواهد شد.

ادامه مطلب...

سهم حوزه ها و دانشکده ها در اخبار دانشگاه در سه ماهه اول امسال

روابط عمومی دانشگاه  در گزارشی اعلام کرد از مجموع 188 عنوان خبر منتشر شده در سه ماهه اول امسال، در بین حوزه های مختلف دانشگاه، حوزه فرهنگی اجتماعی با 61 عنوان و در بین دانشکده های دوازده گانه، دانشکده فیزیک با 9 عنوان خبری بیشترین سهم را به خود اختصاص دادند.

ادامه مطلب...

اعضای کارگروه جذب دانشجویان خارجی منصوب شدند

رییس دانشگاه یزد در راستای تحقق اهداف دانشگاه به ویژه تبدیل آن به یک دانشگاه بین المللی، اعضای کارگروه جذب دانشجویان خارجی را منصوب کرد.

ادامه مطلب...

خبر معاون اداری مالی درباره پرداخت بن کارمندان و افطاری هیأت علمی

معاون اداری و مالی دانشگاه از اختصاص بن غیرنقدی یک میلیون ریالی به کلیه کارمندان در ماه مبارک رمضان و همچنین برگزاری ضیافت افطاری ویژه اعضای هیأت علمی و خانواده های آنان در این ماه خبر داد.

ادامه مطلب...

گزیده خبرهای آموزش عالی کشور در هفته گذشته

در این مجموعه گزیده ای از مهمترین اخبار آموزش عالی کشور در هفته گذشته که در رسانه های داخلی بازتاب داشت، گردآوری شده است.

ادامه مطلب...

بیابانگردی مسؤولان و دانشگاهیان در روز جهانی بیابان زدایی

مراسم بزرگداشت روز جهانی بیابان زدایی با همکاری دانشگاه یزد، انجمن علمی مدیریت و کنترل مناطق بیابانی ایران و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و سازمان های مردم نهاد در محدوده یکی از پروژه های کمربند سبز یزد برگزار شد.

ادامه مطلب...

آغاز دوره جدید آموزشی فرهنگی کارکنان دانشگاه از 6 تیر

مدیر امور فرهنگی اجتماعی دانشگاه از آغاز برگزاری دوره های آموزشی فرهنگی کارکنان دانشگاه از روز شنبه ششم تیرماه خبرداد.

 

ادامه مطلب...

گزارشی از عملکرد امور فرهنگی اجتماعی در سه ماهه اول امسال

مدیر امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه یزد در گزارشی مهمترین اقدامات انجام شده این حوزه را در سه ماهه اول سال جاری اعلام کرد.

ادامه مطلب...

عضویت دکتر اختصاصی در یک کمیته تخصصی با حکم معاون وزیر

دکتر مجتبی شریعتی نیاسر، معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی دکتر محمدرضا اختصاصی عضو هیات علمی دانشگاه یزد را به عنوان عضو کمیته تخصصی منابع طبیعی گروه مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی دفتر برنامه ریزی آموزش عالی منصوب کرد.

ادامه مطلب...

تصاویر استهلال هلال ماه رمضان توسط دانشجویان دانشکده فیزیک

در آستانه ماه مبارک رمضان، استهلال هلال این ماه به همت گروهی از دانشجویان انجمن علمی نجوم در دانشکده فیزیک، در شامگاه 27 خردادماه 94 مصادف با 29 شعبان 1436 (ه.ق)  در اراضی روستای نصرآباد در70 کیلومتری شهر یزد به انجام رسید.

ادامه مطلب...

صعود گروه کوهنوردی دانشگاه به ارتفاعات شیرکوه

12 نفر از اعضای گروه کوهنوردی دانشگاه در آخرین برنامه این گروه قبل از ماه مبارک رمضان، روز پنجشنبه 21 خردادماه به ارتفاعات شیرکوه صعود کردند.

ادامه مطلب...

تأسیس پردیس پژوهش و فنآوری در دانشگاه یزد

معاون پژوهش و فنآوری دانشگاه یزد از تأسیس پردیس پژوهش و فنآوری در این دانشگاه خبرداد.

ادامه مطلب...

سمینار نقش انرژی نور در درمان اختلالات روانی

دکتر عباس بهجت دبیر سال جهانی نور از برگزاری سمینار نقش انرژی نور در درمان اختلالات روانی با همکاری گروه روانشناسی دانشگاه علم و هنر در چارچوب برنامه های سال جهانی نور خبر داد.

ادامه مطلب...

مسابقات تنیس و شنای کارکنان دانشگاه برگزارشد

رییس اداره تربیت بدنی دانشگاه یزد از برگزاری مسابقات قهرمانی تنیس روی میز و مسابقه شنا قهرمانی آقایان ویژه کارکنان دانشگاه یزد در دو روز در این دانشگاه خبرداد.

ادامه مطلب...

گفت و شنود هیات علمی فیزیک با هیات رییسه ی دانشگاه

اعضای هیات علمی دانشکده ی فیزیک در نشستی با اعضای هیات رییسه ی دانشگاه که در محل اتاق شورای این دانشکده برگزارشد، مسائل و دغدغه های خود را مطرح کردند.

ادامه مطلب...

بررسی زمینه های همکاری دانشگاه یزد با وزارت دفاع

روسای برخی از دانشکده ها و مدیران پژوهشکده های دانشگاه یزد روز سه شنبه 26 خردادماه در نشستی با جانشین موسسه آموزشی و تحقیقاتی دفاعی کشور در خصوص پتانسیل های کاری خود و همچنین زمینه های همکاری با این موسسه بحث و گفتگو کردند.

ادامه مطلب...

اولین جلسه شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان در سال 94

اولین جلسه شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد با حضور مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری روز سه شنبه 26 خردادماه در دانشگاه برگزار شد.

ادامه مطلب...

آموزش عالی کشور در هفته ای که گذشت

در این مجموعه گزیده ای از مهمترین اخبار آموزش عالی کشور در هفته گذشته که در رسانه های داخلی بازتاب داشت، گردآوری شده است.

ادامه مطلب...

نظر استادیار گروه مکانیک درباره خدمات کتابخانه ای دانشگاه

استادیار گروه مهندسی مکانیک در نامه ای به رییس کتابخانه مرکزی دانشگاه، دسترسی به مقالات در پایگاه های الکترونیک این کتابخانه را نسبت به بسیاری از دانشگاه های معتبر خارج از کشور در سطح مطلوبتری توصیف کرد.

ادامه مطلب...

مدیر جدید طرح های عمرانی دانشگاه منصوب شد

رییس دانشگاه یزد با انتصاب مدیر جدید طرح های عمرانی دانشگاه، از خدمات دکتر حسین مهدوی پور در مدت تصدی این مسؤولیت قدردانی و وی را به عنوان مشاور رییس دانشگاه در امور عمرانی منصوب کرد.

ادامه مطلب...