همایش ملی " سبک و فرهنگ زندگی اسلامی در دنیای معاصر:بایسته ها، آسیب ها و راهکارها"

موسسه زبان و فرهنگ شناسی جامعه المصطفی(ص) العالمیه به منظور حفظ فر هنگ و هویت اسلامی، نهادینه سازی سبک زندگی متناسب با باورهای دینی و جلوگیری از تهاجم فرهنگ و ارزش های بیگانه در سبک زندگی مسلمانان، درصدد است تا در 14 آبان 94 همایش ملی " سبک و فرهنگ زندگی اسلامی در دنیای معاصر:بایسته ها، آسیب ها و راهکارها" را با همکاری برخی نهادهای دانشگاهی و حوزوی برگزار نماید.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.miu.ac.ir مراجعه نمایند.

سومین همايش مديران فناوری اطلاعات كشور

جهت مشاهده وبگاه اطلاع رسانی سومین همايش مديران فناوری اطلاعات كشور به لینک زیر مراجعه فرمایید:

سومین همايش مديران فناوری اطلاعات كشور

هشتمین کنفرانس نظام اداری الکترونیکی و دومین کنفرانس اقتصاد شهر هوشمند

هشتمین کنفرانس نظام اداری الکترونیکی و دومین کنفرانس اقتصاد شهر هوشمند با همکاری دانشگاه امیرکبیر و دولت دانا مردادماه جاری در تهران برگزار می شود.
علاقه مندان برای کسب اطلاعت بیشتر می توانند به آدرس www.oas.ir مراجعه نمایند.

اولین نمایشگاه تخصصی نساجی سنتی و هشتمین نمایشگاه سراسری بازرگانی صنایع دستی استان یزد

اولین نمایشگاه تخصصی نساجی سنتی و هشتمین نمایشگاه سراسری بازرگانی صنایع دستی استان یزد با حضور بیش از 150 نفر از هنرمندان و صنعتگران سراسر کشور از تاریخ 22 تا 26 اردیبهشت ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان برگزار می گردد.
زمان افتتاحیه: 94/2/22 ساعت 18
مکان: بلوار شهید قندی جنب بیمارستان شهید صدوقی محل دائمی نمایشگاه های استان یزد

شانزدهمین مسابقات ملی مهارت

سازمان فنی و حرفه ای کشور به عنوان متولی آموزش های مهارتی و نماینده جمهوری اسلامی ایران در سازمان جهانی مهارت (WSI)،شانزدهمین مسابقات ملی مهارت را طبق روال هرسال در سه سطح شهرستانی، استانی و ملی برگزار می کند
علاقه مندان برای شرکت در مسابقه می توانند از طریق پرتال جامع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به آدرس advari.irantvto.ir تا تاریخ 94/2/16 مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.irantvto.ir مراجعه نمایند.

نشست علمی مدیریت بحران آب و آینده پژوهی

نشست علمی مدیریت بحران آب و آینده پژوهی با حضور اساتید برجسته در زمینه های بحران آب و آینده پژوهی روز پنجشنبه 17 اردیبهشت 94 ساعت 8 تا 12 در شهر اصفهان، پژوهشگاه شاخص پژوه برگزار می شود.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس www.bpshakhespajouh.ac.ir مراجعه نمایند.

سمینار تحلیل و معامله گری حرفه ای در بورس در دانشگاه یزد برگزار می شود

موسسه آموزش عالی جواد با همکاری انجمن علمی دانشجویی دانشگاه یزد سمینار تحلیل و معامله گری حرفه ای در بورس روز یکشنبه 6 اردیبهشت سال جاری ساعت 12 تا 13 در سالن منتظر قائم دانشگاه یزد برگزار می کند.

ادامه مطلب...

اولین دوره مسابقات راب گلد برگ در دانشگاه تفرش

اولین دوره مسابقات راب گلد برگ با موضوع آب دادن به گلدان به همت انجمن علمی عمران-عمران با همکاری معاونت فرهنگی و پژوهشی دانشگاه تفرش  از تاریخ 9 تا 11 اردیبهشت ماه 94 در این دانشگاه برگزار می شود.

علاقه مندان می توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.RubeGoldberg.ir مراجعه نمایند.

دومین کنگره بین المللی هفده هزار شهید ترور

بنیاد هابیلیان (خانواده های شهدای ترور کشور) دومین کنگره بین المللی بزرگداشت 17000 شهید ترور را در روز 9 شهریور ماه 94 همزمان با روز ملی مبارزه با تروریسم با هدف رساندن پیام ایران قربانی تروریسم به گوش جهانیان برگزار می کند.

علاقه مندان برای اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.17000.ir مراجعه نمایند.

کنگره ملی فلسفه آموزش عالی

کنگره ملی فلسفه آموزش عالی با هدف ایجاد زمینه ای مناسب برای گسترش تحقیقات مربوط به فلسفه آموزش عالی و نواندیشی درباره مبانی و سیاست های توسعه و تحلیل نقش دانشگاه ها در ترویج و تولید علم با توجه به مطالعات فلسفی و پژوهش های نظری در تاریخ 5 و 6 آبان ماه 94 به میزبانی پژوهشکده مطالعات بنیادین علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می گردد.

ادامه مطلب...

نخستین سمینار ملی کاربرد فناوری نانو در صنعت بتن( افق ها و چالش ها)

موسسه آموزش عالی علاء الدوله سمنانی گرمسار در نظر دارد با حمایت معنوی انجمن بتن ایران و مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی؛ نخستین سمینار ملی کاربرد فناوری نانو در صنعت بتن( افق ها و چالش ها) را در تاریخ 17 اردیبهشت 94 در این موسسه در شهر تاریخی گرمسار برگزار نماید.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی هرچه بهتر با محورهای سمینار و اهداف آن می توانند به آدرس www.fnsanci.ir مراجعه نمایند.

نخستین جشنواره مردمی دستپخت و دست ساخت بانوی یزدی

شهرداری یزد در راستای احیای غذاها و هنرای سنتی یزد نخستین جشنواره مردمی دستپخت و دست ساخت بانوی یزدی 7 و 8 اسفندماه 93 در محل بافت تاریخی شهر یزد محله وقت ساعت، فهادان و شاه ابوالقاسم برگزار می کند.

زمان ثبت نام:26 بهمن ماه تا 3 اسفندماه 93

مکان ثبت نام:

غذای محلی:خیابان امام خیابان مسجدجامع میدان وقت ساعت هتل ترمه   - 36253411 

صنایع دستی: خیابان امام اداره کل میراث فرهنگی (معاونت صنایع دستی) -  36210006

اولین جشنواره ساخت المان های نوروزی و هفت سین شهری

معاونت خدمات شهری شهرداری یزد با همکاری مجموعه هنر و معماری مهرازان خراب آباد اولین جشنواره ساخت المان های نوروزی و هفت سین شهری را در استان یزد برگزار می کند.

مسابقه ساخت آثار در روز هفتم اسفندماه جاری در سالن همایش های باغ جهانی دولت آباد همراه با کارگاه توجیهی از ساعت 8صبح آغاز و تا ساعت 8شب ادامه خواهد داشت.

کلیه آثار ساخته شده در سالن همایش های باغ جهانی دولت آباد تا روز نهم اسفندماه جاری برای بازدید عموم به نمایش گذاشته می شود.

مراسم اختتامیه در روز دوشنبه 11 اسفندماه جاری در تالار شهر واقع در بلوار شهیدصدوقی برگزار می شود.

پنجمین جشنواره ملی علم تا عمل

پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی علم تا عمل به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در روزهای 3 تا 7 اسفندماه جاری، در مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار می شود.

از کلیه اساتید، دانشجویان و فعالان این حوزه دعوت می شود که در این جشنواره حضور یابند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس سایت www.isti.ir مراجعه نمایند.

ادامه مطلب...

اولین همایش ملی نقش آینده پژوهی در شهرهای اسلامی با رویکرد خلاقیت و آینده پژوهی

پژوهشگاه شاخص پژوه و مجمع جهانی شهر اسلامی در نظر دارد اولین همایش ملی نقش آینده پژوهی در شهرهای اسلامی با رویکرد خلاقیت و آینده پژوهی را روز پنجشنبه 31 اردیبهشت ماه 94 از ساعت 8 تا 17 بعدازظهر در شهر مقدس مشهد برگزار کند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارسال مقالات خود می توانند به سایت www.bpshakhespajouh.ac.ir  مراجعه نمایند.

نخستین جشنواره کشوری فیلم و عکس سلامت

نخستین جشنواره کشوری فیلم و عکس سلامت با هدف ارتقاء سطح آگاهی و بسترسازی فرهنگی در حوزه سلامت کشور، در خردادماه 94 در دانشکده علوم پزشکی نیشابور برگزار می شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس سایت www.healthfestival93.ir مراجعه نمایند.

 

 

فراخوان همایش بین المللی قرآن کریم و فرهنگ وحیانی

نهمین همایش بین‌المللی پژوهش‌های قرآنی با محوریت «قرآن کریم و فرهنگ وحیانی» در چهار بخش ارائه مقاله، کتاب، پایان‌نامه و طرح پژوهشی با حضور مسئولین حوزه‌های علمیه، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، مراکز قرآنی و صاحب نظران داخلی و خارجی، خرداد 94 در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار می‌شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.iqro.ir مراجعه نمایند.

 

همایش ملی مسائل فراروی زنان سرپرست خانوار با رویکرد تحکیم خانواده

کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد در نظر دارد با همکاری دانشگاه یزد،استانداری و اداره کل دادگستری استان همایش ملی مسائل فراروی زنان سرپرست خانوار با رویکرد تحکیم خانواده را دی ماه 94 در دانشگاه یزد برگزار کند.

محورهای این همایش مبادی و مبانی، فرهنگی –اجتماعی، روان شناختی و اقتصادی است.

آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات 31خردادماه 94 و آخرین مهلت ارسال اصل مقالات 30مهرماه 94 است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس www.sspw.ir مراجعه نمایند.

ادامه مطلب...

بزرگداشت علمی روز جهانی آینده

در طلیعه سومین سال برگزاری بزرگداشت روز جهانی آینده، پژوهشگاه شاخص پژوه با هدف فرهنگ سازی نگاه آینده پژوهانه و ترویج خودورزی عمومی، مراسم بزرگداشت این روز جهانی را در روز یکم مارس 2015 برابر با 10 اسفندماه 93همراه با برنامه های متنوع برگزار می کند.

در این مراسم ضمن رونمایی از جایزه ملی آینده پژوهی از برترین های این حوزه در کشور قدردانی خواهد شد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و مورد داوری قرار گرفتن آثار و فعالیت هایشان به صفحه همایش ها در پایگاه اینترنتی پژوهشگاه شاخص پژوه www.bpshakhespajouh.ac.ir مراجعه و ثبت نام نمایند.

 

برگزاری کارگاه های مهارت آموزی و توانمندسازی تهیه و تدوین طرح کسب و کار(BP)در دانشگاه یزد

به منظور زمینه سازی برای ایجاد یک کسب و کار جدید و دانش بنیان و ورود به عرصه کارآفرینی یا خوداشتغالی دانشجویان  کارگاه های آموزشی تهیه و تدوین طرح کسب و کار (BP) در دانشگاه یزد روز 30 بهمن ماه برگزار می شود.

شایان ذکر است در کنار این کارگاه آموزشی، خدمات مشاوره ای نیز برای تکمیل طرح کسب و کار ارائه می گردد.

دانشجویان علاقه مند برای شرکت در این کارگاه و اطلاع از سرفصل های آن و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه مراجعه یا با شماره 38210641  تماس حاصل نمایند.